1998 yılından günümüze sağlık endüstrisinde yeni teknolojiler ile üretilmiş güvenilir ürünleri sağlık profesyonellerine sunmaktadır.
Sağlıkla ve saygılarımızla…..

Kalite Odakları;
Bugun markamıza karşılık gelen değeri,karşılıklı memnuniyete dayalı iş ilişkileri yürüttüğümüz referanslarımızı ve marka kalitemizi bağlı ve sadık olduğumuz kalite değerimize borçluyuz.

Kalite Politikamız
Ulusal ve uluslararası çağdaş iletişim araçlarını çalışanlarımız dahilinde kullanarak, dünya çapındaki ve ülkemizdeki sağlık kuruluşları ile iş birliği içinde geleceğin sağlıklı Türkiye’sine önemli katkılarda bulunmak üzere sürekli çalışmaktayız.

*Faaliyet alanımızın odak noktasında insan sağlığı olduğunu bilerek kaliteden, iş ahlakından ve dürüstlükten ödün vermemekteyiz.
*Profesyonelliğimizi ve deneyimlerimizi sürekli gelişim ilkesiyle; yüksek teknoloji ve bilimsellikle yapmaktayız.
*Kalite standartlarımızın içerisinde ürün ve hizmetlerimizin her sürecinde mükemmellik anlayışına sahip olmak;
*Ülke çıkarlarıyla şirket çıkarlarının aynı doğrultuda olduğunu benimseyerek sektörüne her zaman liderlik ve örnek teşkil eden bir kurum olmaktır.

Misyon.
Müşterilerine yenilikçi teknoloji ve ürünleri sunmak,ürün çeşitliliğini ve hizmetlerinin kalitesini arttırmak ,güçlü marka ve şirket pozisyonunu korumak ana hedeflerimiz arasındadır.

Vizyon
Ürün portföyümüzdeki çeşitliliği ve ürün seçenekleri arttırmak, medikal sektöründe dünyanın heryerine kendi markamızla ürünlerimizi sunmak kurum vizyonumuzdur.

Hedefimiz en yeni ürünleri yurt dışı ile aynı anda size ulaştırmak
Bizi izlemeye devam edin.

General MANAGER.
MURAT NARCI